Tetování a obrazy - Mátový Vlk

Protančíme spolu několikere střevíce fantazie a od pusy nám vyskákají komiksové bubliny. Hravost a švih, s nimiž Ondřej Michálek alias Mátový Vlk tvoří, nám pořád berou dech. Hledali jsme někoho, kdo dá novému webu pro retro a vintage secondhand ten správný kabát. V Čechách jsme love-secondhand a v zahraničí Secondhand with love, ale pořád jsme jedna myšlenka, tisíc stylů a desítky rukou spolupráce.

 

Ať je to jiný

Ondřej dostal poměrně volné ruce - a tak to mají umělci rádi. Snad i proto vznikl parádní návrh v jeho typickém rukopise. Pop art říznutý komiksem  skvěle zastřešuje náš nový projekt - třídit podle stylu a začít dělat secondhand trošku jinak.

 

SWL 2

 

RETRO HALL v Hradci Králové

4 metry vysoká malba zdobí halu, kde se retro a vintage sortiment třídí. Je to víc než hala. Naše oáza nápadů a inspirace. Vytvořili jsme si optimální prostředí pro kreativní tvoření. Téměř celé vybavení haly pochází z "druhé ruky". Jen malba je naprostý originál, který Mátový Vlk vytvořil jen a jen pro nás. S umělkyní Em noire přijeli do Hradce Králové a během jednoho dne zanechali v hale otisk jako nikdo jiný.

 

Tetování a obrazy

Do mátového stylu můžete obléknout sebe i svůj prostor. Ondřej maluje, tetuje a věnuje se různorodé zakázkové činnosti uměleckého rázu. Najdete ho ve Vršovicích a na Instagramu nebo na webu.

 

ondra-min