Neohodnoceno

Jeany retro dámské mrkváče - vysoký pas

Beverly Hills 90210, Melrose Place, Škola zlomených srdcí a další. V 90. letech začala televizní stanice FOX uvádět legendární seriály a s nimi i módní trendy. Co vy a devadesátkový jeany? Vysoký pas, úzké nohavice, široké nohavice, roztrhaná kolena a díry na zadku.

Skladem (> 5 kg)
Kód: 11
210 Kč / kg 210 Kč / 1 kg
Kategorie: DÁMSKÉ
Hmotnost: 4 kg

"Cooltovní" styl bez hranic. Retro a vintage jeany značek Lee, Levis, Diesel, Joop, MAT a další dnes už no name legendy. Balení obsahuje mix kvalit. Když budete mít štěstí, narazíte i na 501 Levisky nebo pořádně ošoupaný Camel jeany.

Téměř každé balení obsahuje top kousek i kus určený k upcyklaci. Kvalitu určuje styl. Vady na kráse dodávají opravdovost a historii každého kusu.

Čím víc roztrhaný, tím víc "Adidas.

Tato kategorie je často vyprodaná, pro rezervaci oblečení nám můžete poslat e-mail na onlineshop@etcimex.cz.

 

Mix kvalit A + B + U:

Třídíme primárně podle stylu. Zboží nese plno vzpomínek a emocí, má jedinečný styl, ale také šrámy, které nejde opravit.
 
Popis možnách vad u kvality A:
 
- nepatrné žmolky a oděrky
- opotřebení zboží odpovídá stáří zboží (zejména u vintage sortimentu) - našemu zboží vrásky stáří sluší
 
 
Popis možných vad u kvality B:
 
- oděrky, žmolky
- některé kusy jsou lehce ušpiněné (u většiny nepochybujeme o tom, že to půjde vyprat, u zbytku věříme ve vaši kreativitu a schopnost prdnout tam třeba nášivku)
 
Popis možných vad u kvality U:
 
- vypárané nitě
- upadnutý knoflík
- roztrhnutý materiál (pozor trika a denim často dotrháváme záměrně v nejsvědomitějším duchu recyklace) 
- oděrky, žmolky
 
Co je ale super? U vintage a retro věcí nejsou mnohy vady na první pohled vůbec patrné a mix kvalit vždy obsahuje velké množství (A) kvality.
 
Mrkněte taky na kategorii RECYKLACE A UPCYKLACE. Tady se vyřádíte na kilech ústřižků, látek i oblečení vhodných k přešití.
 
Fotky jsou ilustrační a slouží pro představu, jaký styl a druh sortimentu naleznete - tak ne že se zaláskujete jen do jednoho kusu!
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: