Neohodnoceno

Kalhoty mrkváče

Epesní materiály, vysoký pas, nabíraný nohavice, klasický mrkváče, old school harémky nebo klasický kalhoty z 90. let. Tohle je mix plný pohodlí, který prodáváme od 4 kg sortimentu.

Skladem (> 5 kg)
Kód: 6AB
140 Kč / kg 140 Kč / 1 kg
Kategorie: DÁMSKÉ
Hmotnost: 4 kg

Rachel a Monika - kalhoty a mrkve - mrkvový kalhoty pro všechny přátelé. Jestli jste hltali seríál Přátelé po dílech a po nocích tak víte úplně přesně, jak tenhle mix vypadá. Kalhoty jsou jednobarevný, vzorovaný, mají různý materiály a sem tam nějaký odřeniny z minulosti.

 

Mix kvalit A + B + U:

Třídíme primárně podle stylu. Zboží nese plno vzpomínek a emocí, má jedinečný styl, ale také šrámy, které nejde opravit.
 
Popis možnách vad u kvality A:
 
- nepatrné žmolky a oděrky
- opotřebení zboží odpovídá stáří zboží (zejména u vintage sortimentu) - našemu zboží vrásky stáří sluší
 
 
Popis možných vad u kvality B:
 
- oděrky, žmolky
- některé kusy jsou lehce ušpiněné (u většiny nepochybujeme o tom, že to půjde vyprat, u zbytku věříme ve vaši kreativitu a schopnost prdnout tam třeba nášivku)
 
Popis možných vad u kvality U:
 
- vypárané nitě
- upadnutý knoflík
- roztrhnutý materiál (pozor trika a denim často dotrháváme záměrně v nejsvědomitějším duchu recyklace) 
- oděrky, žmolky
 
Co je ale super? U vintage a retro věcí nejsou mnohy vady na první pohled vůbec patrné a mix kvalit vždy obsahuje velké množství (A) kvality.
 
Mrkněte taky na kategorii RECYKLACE A UPCYKLACE. Tady se vyřádíte na kilech ústřižků, látek i oblečení vhodných k přešití.
 
Fotky jsou ilustrační a slouží pro představu, jaký styl a druh sortimentu naleznete - tak ne že se zaláskujete jen do jednoho kusu!
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: